KONST / Litografier / Färglitografi 9884027
nr 988 4027
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), skärgårdsmotiv, EA-upplaga, signerad, motivet: 30x16
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:55:21
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
19 okt
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg